HABER & DUYURULAR » Yetim’den kadir gecesi mesajı

Yetim’den kadir gecesi mesajı

Şanlıurfaspor kulüp başkanı Emin Yetim Tüm islam alemi ve Şanlıurfalıların mübarek Kadir gecesini tebrik etti.

Şanlıurfaspor kulüp başkanı Emin Yetim Tüm islam alemi ve Şanlıurfalıların mübarek Kadir gecesini tebrik etti.

Yetim yayınladığı mesajda, bu gece idrak edilecek mübarek kadir gecesinin tüm İslam alemi ve Şanlıurfalı hemşehrilerimin mübarek kadir gecesini tebrik diyorum dedi.

Yetim, “Bin aydan daha hayırlı bir gece olan ve bu gece idrak edeceğimiz mübarek kadir gecesinin hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Bir yandan on bir ayın sultanı olan mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmanın üzüntüsünü yaşadıklarını, diğer yandan bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ne kavuşmanın sevinç ve heyecanı içerisinde olduklarını belirten Yetim, Kadir Gecesi’nin ülkemize, insanlığa ve tüm islam alemine hayırlara vesile olmasını diledi.

 Başkan Yetim, “Kadir Gecesi, alemlere rahmet olarak gönderilen Kur’an-ı Kerim’in yeryüzüne indirildiği gün olması bakımından kutsal bir öneme sahiptir. Bir Ramazan ayı daha, birkaç gün sonra sona erecek ve Allah’ın izniyle bayrama kavuşacağız. Cenab-ı Allah tuttuğumuz oruçları ve bütün ibadetlerimizi kabul eylesin. Bu akşam aynı zamanda bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi’ni idrak etmenin sevincini yaşayacağız. İnşallah her günümüz Ramazan ayının bereketi, Kadir Gecesi’nin heyecanı ve bayramın sevinci içerisinde geçer” dedi.

Şanlıurfa Spor Kulübü Resmi İnternet Sitesi | Copyright © 2016
info@sanliurfaspor.org